Poezi dashurie

Neuer Eintrag
  
  
  
  

Hilfe   

 

129369. a. · 14.04.2014 19:08      
Te dua!

129368. AlbioOonA · 13.04.2014 22:30      
Une po du me ardh, po diqka Rrugës o tu m'nalë.

129367. AlbioOonA · 13.04.2014 22:20      
Dit per dit ajo m'pyt ku osht mami, pse po hesht kur ta boj ket pytje babi ,i bona kto vjet, hala se pash momin, a ishe ndih mir ti bab mos me pa t'tonen.

129366. AlbioOonA · 13.04.2014 22:17      
E kom pa ni onderr ku s'kish pas inatqor as njerz me dy ftyra ,U idhnova kur u qova se me plot qef e kqyra.

129365. AlbioOonA · 13.04.2014 22:14      
Po t'vjen inati zoti ta shtofte, Dashuria jon me e fort se gjithmone.

129364. AlbioOonA · 13.04.2014 22:11      
Do njerz jon t´thjesht, luftar prej natyre, e te do shihet prej s´largti qe lypin shkelma ftyre ­

129363. AlbioOonA · 13.04.2014 22:08      
Qa ki me thon ti tash, une e kom thon n'fillim , Edhe nuk ka nevoj me u bo prap i njejti gabim...!!

129362. AlbioOonA · 13.04.2014 22:06      
Lej le t'Folin si na mu bo Fat s'Kan, Kujt po ja nin se qfar Menimi paskan ­

129361. AlbioOonA · 13.04.2014 21:56      
Zgjohem n'mengjes, ne mendje te kam, arsyeja e vetme qe e lumtur jam, ti me jep shpres, ti me jep shpirt,ne ditet me t'errta, ku m'duhet pak drit ­

129360. AlbioOonA · 13.04.2014 21:54      
Zoti m'fali jeten, m'fali dhe talentin, familja m'dha dashnine, perkrahjen dhe vullnetin..!! ­

 


Guestbooks @ NetGuestbook.com